Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakta oss på Pappersgrossisten

Kontakt

Tel: 036-34 49 90
info@pg24.se

Öppettider

Mån - Tors 07:00 - 16:30
Fredag 07:00 - 15:00

Adress

Pappersgrossisten i Jönköping AB
Momarken 12
556 50 Jönköping

 

Jan Larsson

Jan Larsson

VD / Försäljning

036-34 49 94
070-767 01 71
jan.larsson@pg24.se

Johan Lindberg

Johan Lindberg

Försäljning

036-34 49 95
070-300 54 03
johan.lindberg@pg24.se

Jens Larsson

Jens Larsson

Försäljning

036-34 49 91
073-778 76 57
jens.larsson@pg24.se

Håkan Bexell

Håkan Bexell

Försäljning

036-33 66 982
072-666 83 50
hakan.bexell@pg24.se

Daniel Larsson

Daniel Larsson

Inköp / Ekonomi

036-34 49 98
070-330 52 66
daniel.larsson@pg24.se

Claes Pettersson

Claes Pettersson

Inköp

036-34 49 97
claes.pettersson@pg24.se

Åsa Edberg

Åsa Edberg

Kundtjänst

036-34 49 92
asa.edberg@pg24.se

Jenny Gunnarsson

Jenny Gunnarsson

Butik

036-34 49 93
jenny.gunnarsson@pg24.se

Anton Edberg

Anton Edberg

Lager/logistik

036-34 49 96
anton.edberg@pg24.se

Niklas Olsson

Niklas Olsson

Lager/logistik

Gustav Thylén

Gustav Thylén

Lager/logistik

Jonathan Heder Hjulgren

Jonathan Heder Hjulgren

Lager/logistik

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan