Kontakta oss

Pappersgrossisten i Jönköping AB

Momarken 12
556 50 Jönköping

Tel: 036-34 49 90
info@pg24.se

Öppettider:

Mån - Tors  07:00 - 16:30
Fredag        07:00 - 15:00

Välkommen till vår butik!

Säljare

Jan Larsson

Direkt: 036-34 49 94
Mobil: 070-767 01 71
Mejl: jan.larsson@pg24.se

Säljare

Johan Lindberg

Direkt: 036-34 49 95
Mobil: 070-300 54 03
Mejl: johan.lindberg@pg24.se

Säljare

Jens Larsson

Direkt: 036-34 49 91
Mobil: 073-778 76 57
Mejl: jens.larsson@pg24.se

Säljare

Håkan Bexell

Direkt: 036-33 66 982
Mobil 072-666 83 50
Mejl: hakan.bexell@pg24.se

Inköp

Daniel Larsson

Direkt: 036-344 998
Mobil: 070-330 52 66
Mejl: daniel.larsson@pg24.se

Inköp

Claes Pettersson

Direkt: 036-344 997

Mejl: claes.pettersson@pg24.se

Kundtjänst

Åsa Edberg

Direkt: 036-344 992

Mejl: asa.edberg@pg24.se

Butik

Jenny Gunnarsson

Direkt: 036-344 993

Mejl: jenny.gunnarsson@pg24.se

Lager/logistik

Anton Edberg

Direkt: 036-344 996
Mejl: anton.edberg@pg24.se

Lager/logistik

Niklas Olsson

Lager/logistik

Gustav Thylén


Lager/logistik

Jonathan Heder Hjulgren


Du har en gammal webbläsare!

Uppdatera din webbläsare för en bättre upplevelse.

×