Kontakta oss

Pappersgrossisten i Jönköping AB

Momarken 12
556 50 Jönköping

Tel: 036-34 49 90
info@pg24.se

Öppettider:

Mån - Tors  07:00 - 16:30
Fredag        07:00 - 15:00

Välkommen till vår butik!

VD / Försäljning

Jan Larsson

Direkt: 036-34 49 94
Mobil: 070-767 01 71
Mail: jan.larsson@pg24.se



Försäljning

Johan Lindberg

Direkt: 036-34 49 95
Mobil: 070-300 54 03
Mail: johan.lindberg@pg24.se



Försäljning

Jens Larsson

Direkt: 036-34 49 91
Mobil: 073-778 76 57
Mail: jens.larsson@pg24.se





Försäljning

Håkan Bexell

Direkt: 036-33 66 982
Mobil 072-666 83 50
Mail: hakan.bexell@pg24.se

 

 

Inköp / Ekonomi

Daniel Larsson

Direkt: 036-34 49 98
Mobil: 070-330 52 66
Mail: daniel.larsson@pg24.se

Inköp

Claes Pettersson

Direkt: 036-34 49 97

Mail: claes.pettersson@pg24.se

Kundtjänst

Åsa Edberg

Direkt: 036-34 49 92

Mail: asa.edberg@pg24.se

Butik

Jenny Gunnarsson

Direkt: 036-34 49 93

Mail: jenny.gunnarsson@pg24.se

Lager/logistik

Anton Edberg

Direkt: 036-34 49 96
Mail: anton.edberg@pg24.se

Lager/logistik

Niklas Olsson

Lager/logistik

Gustav Thylén


Lager/logistik

Jonathan Heder Hjulgren


Du har en gammal webbläsare!

Uppdatera din webbläsare för en bättre upplevelse.

×