Till startsidan


Kontakt

Pappersgrossisten Jönköping AB
Kämpevägen 24
Box 431
551 16 Jönköping
Telefon: 036-34 49 90
Fax. 036-34 49 99

Öppettider:
Välkommen in till vårt snabbgross
Månd – fred  08.00-17.00

Personalen

 VD/Säljare - Jan Larsson 

Direkt 036-344994
Mobil 070-7670171
E-post: jan.larsson@pg24.se

 Säljare - Johan Lindberg

Mobil 070-300 54 03
E-post: johan.lindberg@pg24.se

 Säljare - Jens Larsson

Direkt 036-344991
Mobil 073-7787657
E-post: jens.larsson@pg24.se

 Kundtjänst/Order - Åsa Edberg

Direkt 036-344992
E-post: asa.edberg@pg24.se

 Lager-/Artikelansvarig - Claes Pettersson                         Lager-/artikelansvarig - Claes Pettersson

Direkt 036-344997
E-post: claes.pettersson@pg24.se

 Butik/Snabbgross - Jenny Gunnarsson

Direkt 036-344993
E-post: jenny.gunnarsson@pg24.se

 
Inköp - Daniel Larsson  

Direkt 036-344998
Mobil 070-3305266
E-post: daniel.larsson@pg24.se

Leverans/Lager - Gustav Thylén

Direkt 036-344995
E-post: gustav.thylen@pg24.se

 Ekonomiansvarig - Lars-Olov Larsson Ekonomiansvarig - L-O Larsson

Direkt 036-344996
E-post: lars-olov.larsson@pg24.se


 "Hustomte" - Hasse Hättström Leverans/Lager - Hasse Hättström




 


 

 

Pappersgrossisten Jönköping AB, Kämpevägen 24, Jönköping, Tel. 036-34 49 90 E-post: info@pg24.se

Hemsidan hanteras av publiceringssystemet Bluerange Easy. Klicka för mer information!